КВАРОВИ НА ВОДОВОДНОЈ МРЕЖИ И ПРЕКИДИ У ВОДОСНАБДЕВАЊУ

ПОПРАВКЕ КВАРОВА У СЕЛУ ГОРЊИ МАТЕЈЕВАЦ

Вода на површини, потребни су ископи у улицама Водоводској, код броја 9 и Спортској бб. Због поправки водоводне мреже биће у прекиду водоснабдевање до 15 часова у улицама Водоводској и Спортској, али је могућ прекид и на ширем простору села Горњи Матејевац.

НОВА ИНТЕРВЕНЦИЈА НА ПРОСТОРУ НЕКАДАШЊЕ ЕЛЕКТРОНСКЕ ИНДУСТРИЈЕ

Настављају се радови од претходне недеље у улици Булевар Светог Цара Константина, код броја 66, испред фирме“Silbo“. Због поправке Студенског цевовода нема прекида у водоснабдевању на простору некадашње Електорнске индустрије.

РАДОВИ НА МРЕЖИ У СЕЛУ МЕДОШЕВАЦ

Вода на асфалту, нужан је ископ у Пролетерској улици, код броја 4. Због ових радова биће у прекиду водоснабдевање до 17 часова у Пролетерској улици, али је могућ прекид и на простору села Медошевац.

ПОПРАВКА КВАРА НА ГАБРОВАЧКОМ ПУТУ

Вода на површини, у току је поправка квара на Габровачком путу II део, код броја 74. Због поправке водоводне мреже биће у прекиду водоснабдевање до 15 часова на Габровачком путу II део и у селу Габровац.

ПОПРАВКЕ КВАРОВА НА ПРВИМ ВЕНТИЛИМА

Током дана обављаће се радови на поправкама првих вентила у селу Трупале – Водника Дејана Митића 6, у селу Хум – Данила Прице 146, у селу Горњи Матејевац – Просветна бб, Савска 5, Орловића Павла 2, Карађорђева 2 и Бојина 6, у насељу Доња Врежина – Јована Ђорђевића бб прилаз 10/г,  пут за Власе бб, у насељу Шљака – Суповачка 51, Мојковачка 3 и Димитрија Туцовића 4/2, . Због интервенција могућ је прекид водоснабдевања на поменутим локацијама до 15 часова.