ПЛАНИРАНИ РАДОВИ ЗА ВИКЕНД

ПЛАНИРАНИ РАДОВИ У НАСЕЉУ ДЕВЕТИ МАЈ

Планира се поправка водоводне мреже у улици Зорана Циге Стојановића код броја 42. Због интервенције, водоснабдевање ће бити у прекиду од 8 до 15 сати у улицама: Зорана Циге Стојановића, Миодрага Јовановића Уче, Студеничка и део Пасјачких партизана.

ПЛАНИРАНИ РАДОВИ У НАСЕЉУ КИЧЕВО

Вода цури на деоничном вентилу, планира се ископ на водоводној мрежи на углу улица Вардарска и Јована Ристића. Због поправке водоводне мреже, водоснабдевање ће бити у прекиду од 8 до 15 сати у улицама: Вардарска, Јована Ристића, Новопазарска, Сретена Стефановића и делу улице Обилићев венац.


Apel za racionalnu potrosnju vode JKP NAISSUS NIS

Поштовани корисници,

Услед ситуације екстремне температуре и глобалног загревања, моломо Вас да будете солидарни, пре свега за своје комшије и користите воду за основне потребе а никако за заливање башти, зелених и бетонских површина, пуњење базена и другог неконтролисаног трошења. Апел посебно наглашавамо у термину од 18 до 22 часа, када настају велика истакања, преко 1800 литара у секунди, док је производња негде око 1300 литара у секунди. У ситуацији овако нерационалне потрошње воде долази до смањеног притиска и краткотрајних прекида у снабдевању у рубним деловима града. Апелујемо на све, како не бисмо дошли у ситуацију неопходних рестрикција, као што је ванредна ситуација у општини Гаџин Хан, због несташице воде. Још једном понављамо апел да рационално користимо воду како би ЈКП "Наиссус" Ниш свим корисницима обезбедило уредно водоснабдевање и у наредном периоду.

Хвала на разумевању,
Ваш ЈКП“Наиссус“ Ниш