КВАРОВИ НА ВОДОВОДНОЈ МРЕЖИ И ПРЕКИДИ У ВОДОСНАБДЕВАЊУ

НАСТАВАК РАДОВА НА ПАЛИЛУЛИ

Настављају се радови од претходног дана у Параћинској улици, код броја 21. Због поправке прикључне везе биће у прекиду водоснабдевање до 15 часова у Параћинској улици.

ИСКОП НА БУЛЕВАРУ СВЕТОГ ПАНТЕЛЕЈМОНА

Како се улични вентил не затвара потребан је ископ на Булевару Светог Пантелејмона бб. Због поправке прикључне везе неће бити прекида у водоснабдевању.

ПОПРАВКА КВАРА У СЕЛУ ПОПОВАЦ

Вода на површини, нужан је ископ у улици Поручника Николе Вујичића, код броја 111. Због поправке прикључне везе биће у прекиду водоснабдевање до 15 часова у поменутој улици Поручника Николе Вујичића, али је могућ прекид и на простору села Поповац.

ПОПРАВКЕ ПРВИХ ВЕНТИЛА ОБАВЉАЋЕ СЕ

у насељу Горња Врежина – Св. Апостола Матеја бб – Драгослава Аврамовића бб, у Кнез Селу – Св. Илије бб – Хајдук Вељкова 125, у селу Доњи Матејевац – Краља Александра бб, у селу Горњи Матејевац – Балканска 36 – Поточка 7/а, Цара Душана 2, Мирочка 1 и 9, у селу Сићево – Река Црвеница, Војводе Бојовића 13 и на још неким адресама. Због интервенција могућ је прекид водоснабдевања на поменутим локацијама до 15 часова.