ПЛАНИРАНИ РАДОВИ ЗА ВИКЕНД

НАСТАВАК РАДОВА У УЛИЦИ КОСОВКЕ ДЕВОЈКЕ  (Субота 28.12.2024.)

Планира се продужетак радова у улици Косовке девојке код броја 6. Због поправке водоводне мреже, водоснабдевање ће бити у прекиду од 8 до 15 сати на простору од семафора до цркве Светог Пантелејмона и прилазне улице: Златиборска, Велебитска, Епископа Нишког Доситеја, Ловћенска, Богдана Поповића, Бранимира Ћосића и Чегарска.

РАДОВИ У НАСЕЉУ РАТКО ЈОВИЋ (Недеља 29.12.2024.)

Планира се ископ у Сокобањској улици код броја 37. Због поправке прикључне везе, водоснабдевање ће бити у прекиду од 8 до 15 сати у Сокобањској улици.

ПОПРАВКА КВАРА У НАСЕЉУ ДУРЛАН (Недеља 29.12.2024.)

Планира се интервенција у Вршачкој улици код броја 5. Због поправке прикључне везе, водоснабдевање ће бити у прекиду од 8 до 15 сати у Вршачкој улици.


Apel za racionalnu potrosnju vode JKP NAISSUS NIS

Поштовани корисници,

Услед ситуације екстремне температуре и глобалног загревања, моломо Вас да будете солидарни, пре свега за своје комшије и користите воду за основне потребе а никако за заливање башти, зелених и бетонских површина, пуњење базена и другог неконтролисаног трошења. Апел посебно наглашавамо у термину од 18 до 22 часа, када настају велика истакања, преко 1800 литара у секунди, док је производња негде око 1300 литара у секунди. У ситуацији овако нерационалне потрошње воде долази до смањеног притиска и краткотрајних прекида у снабдевању у рубним деловима града. Апелујемо на све, како не бисмо дошли у ситуацију неопходних рестрикција, као што је ванредна ситуација у општини Гаџин Хан, због несташице воде. Још једном понављамо апел да рационално користимо воду како би ЈКП "Наиссус" Ниш свим корисницима обезбедило уредно водоснабдевање и у наредном периоду.

Хвала на разумевању,
Ваш ЈКП“Наиссус“ Ниш